FEMENI - BÀSQUET PREALEVÍ FEMENÍ 2a FASE GRUP 01 (CAMPIONAT DE BARCELONA)     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  FMTE (Tibidabo) "A" 7 6 0 1 295 226 13 0    24.00 24.00 24.00 0 36 3 0 6.46
  Esportiu Maristes Sant Joan "B" 6 6 0 0 293 139 12 0    22.00 22.00 22.00 0 33 0 0 6.77
  Escola Thau "A" 7 5 0 2 288 199 12 0    26.00 26.00 26.00 0 39 0 0 6.85
  Aula Escola Europea 6 4 0 2 250 204 10 0    20.00 20.00 20.00 0 30 3 0 6.27
  Jesuïtes Sant Gervasi- Escola infant Jesús "B" 7 2 0 5 253 293 9 0    28.00 28.00 26.00 2 37 3 0 6.43
  Col·legi Sagrado Corazón (Corazonistas) "A" 7 1 0 6 195 320 8 0    26.00 26.00 26.00 0 39 0 0 6.85
  Jesuïtes El Clot-Escola del Clot "A" 6 1 0 5 152 218 7 0    18.00 16.00 18.00 3 20 13 0 4.90
  Col·legi Canigó "A" 6 1 0 5 221 348 7 0    22.00 20.00 20.00 1 29 0 0 6.70
BÀSQUET PREALEVÍ FEMENÍ 2ª FASE
Vàlida per fases finals i cloenda
  PJ PG PE PP GF GC PT SAN                                                                      
FMTE (Tibidabo) "A" 6 5 0 1 293 226 11 0                              
Esportiu Maristes Sant Joan "B 5 5 0 0 252 128 10 0                              
Escola Thau "A" 6 4 0 2 248 189 10 0                              
Aula Escola Europea 5 3 0 2 198 171 8 0                              
Jesuïtes Sant Gervasi- Escola 6 1 0 5 207 248 7 0                              
Col·legi Canigó "A" 6 1 0 5 221 348 7 0                              
Col·legi Sagrado Corazón (Co 6 1 0 5 158 267 7 0                              

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA



FEMENI - BÀSQUET PREALEVÍ FEMENÍ 2a FASE GRUP 02 (CAMPIONAT DE BARCELONA)     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  Col·legi Sant Miquel "A" 7 6 0 1 295 193 13 0    22.00 18.00 18.00 0 31 3 2 5.52
  Jesuïtes Sant Gervasi- Escola infant Jesús "A" 7 6 0 1 301 154 13 0    22.00 26.00 24.00 5 28 1 2 6.66
  JesuÏtes Sarria-Sant Ignasi "A" 7 4 0 3 178 135 11 0    28.00 26.00 28.00 3 35 1 0 7.04
  Col·legi Sagrat Cor Diputació "A" 6 3 0 3 247 215 9 0    18.00 18.00 18.00 0 27 3 0 6.00
  Col·legi Immaculada Concepció "A" 6 1 0 5 115 227 7 0    20.00 20.00 16.00 3 23 3 1 6.45
  AE Lycée Français "A" 4 3 0 1 145 124 7 0    22.00 20.00 18.00 3 24 0 0 7.27
  Lycée Français de Gavà (Bon Soleil) "A" 6 1 0 5 132 239 7 0    18.00 14.00 18.00 0 26 0 1 6.08
  Escola de Bàsquet Ciutat Vella (AECV) "A" 5 0 0 5 97 223 5 0    8.00 10.00 10.00 0 14 1 0 6.21
BÀSQUET PREALEVÍ FEMENÍ 2ª FASE
Vàlida per fases finals i cloenda
  PJ PG PE PP GF GC PT SAN                                                                      
Col·legi Sant Miquel "A" 5 5 0 0 210 127 10 0                              
Jesuïtes Sant Gervasi- Escola 5 4 0 1 209 122 9 0                              
JesuÏtes Sarria-Sant Ignasi " 5 3 0 2 120 95 8 0                              
Col·legi Sagrat Cor Diputaci 5 2 0 3 196 184 7 0                              
Col·legi Immaculada Concepci 5 1 0 4 95 177 6 0                              
Lycée Français de Gavà (Bon 5 0 0 5 91 216 5 0                              

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA



FEMENI - BÀSQUET PREALEVÍ FEMENÍ 2a FASE GRUP 03     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  Esportiu Maristes Sant Joan "A" 7 7 0 0 303 154 14 0    28.00 28.00 26.00 6 29 1 0 7.69
  Escola IPSE "A" 7 6 0 1 267 127 13 0    22.00 22.00 22.00 1 31 1 0 6.75
  Fundació Escola Teresianes Ganduxer "A" 7 4 0 3 195 203 11 0    24.00 22.00 22.00 0 34 2 0 6.33
  Escola Voramar Fundació Privada "A" 6 4 0 2 227 123 10 0    22.00 20.00 22.00 0 32 1 0 6.57
  Fundació Escola Teresianes Ganduxer "B" 7 1 0 6 155 291 8 0    16.00 18.00 16.00 1 23 3 0 6.39
  Escola Sant Martí 5 2 0 3 149 185 7 0    20.00 20.00 20.00 3 24 0 0 7.33
  Jesuïtes Casp "A" 6 1 0 5 164 272 7 0    28.00 28.00 28.00 3 36 0 0 7.05
  CE Salesians Bosco Rocafort "A" 5 0 0 5 112 217 5 0    12.00 14.00 12.00 1 17 0 0 6.99
BÀSQUET PREALEVÍ FEMENÍ 2ª FASE
Vàlida per fases finals i cloenda
  PJ PG PE PP GF GC PT SAN                                                                      
Esportiu Maristes Sant Joan "A 6 6 0 0 262 143 12 0                              
Escola IPSE "A" 6 5 0 1 217 106 11 0                              
Escola Voramar Fundació Priva 6 4 0 2 227 123 10 0                              
Fundació Escola Teresianes Ga 6 3 0 3 166 178 9 0                              
Fundació Escola Teresianes Ga 6 1 0 5 119 242 7 0                              
Jesuïtes Casp "A" 5 1 0 4 135 229 6 0                              
CE Salesians Bosco Rocafort "A 5 0 0 5 112 217 5 0                              

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA