MIXTE - BÀSQUET PREBENJAMI MIXT GRUP 01 2ª FASE     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  FMTE (Tibidabo) "A" 12 11 0 1 452 286 23 0    20.00 20.00 20.00 0 30 3 0 6.31
  Escola Turó del Cargol (FBC) 12 10 0 2 457 257 22 0    26.00 26.00 26.00 6 27 3 0 7.15
  Col·legi Asunción de Nuestra Señora "A" 12 8 0 4 411 376 20 0    24.00 24.00 24.00 3 30 3 0 6.60
  Escola Garbí "A" 12 7 0 5 362 330 19 0    40.00 40.00 40.00 9 42 0 0 7.79
  Col·legi Sagrat Cor Sarrià "A" 12 3 0 9 352 449 15 0    38.00 40.00 38.00 4 50 0 0 7.12
  Escola Bogatell (FPC CET 10) "A" 12 2 0 10 354 452 14 0    34.00 34.00 34.00 3 45 3 0 6.64
  Escola Reina Elisenda-Virolai "A" 12 1 0 11 178 416 13 0    36.00 36.00 36.00 3 48 3 0 6.40

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA



MIXTE - BÀSQUET PREBENJAMI MIXT GRUP 02 2ª FASE     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  Escola Pere IV (FPC CET 10) "A" 12 10 0 2 548 347 22 0    20.00 20.00 20.00 1 28 10 0 5.27
  Escolapis Sarrià "A" 12 10 0 2 464 331 22 0    24.00 26.00 24.00 11 15 1 0 8.81
  Club Bàsquet Sta Rosa de Lima-Horta "A" 12 8 0 4 550 339 20 0    24.00 22.00 22.00 6 22 8 0 6.42
  JesuÏtes Sarria-Sant Ignasi "A" 11 6 0 5 374 374 17 0    12.00 12.00 12.00 0 18 15 0 3.95
  EB Antoni Brusi (FBC) "C" 12 4 0 8 341 393 15 1    22.00 22.00 22.00 6 21 12 0 5.67
  Escola de Bàsquet Ciutat Vella (AECV) "A" 11 1 0 10 235 518 12 0    8.00 10.00 10.00 0 14 4 0 5.31
  Escola Sant Martí 10 1 0 9 272 482 11 0    14.00 16.00 16.00 8 7 9 0 6.41

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA



MIXTE - BÀSQUET PREBENJAMI MIXT GRUP 03 2ª FASE     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  Jesuïtes Sant Gervasi- Escola infant Jesús "A" 12 12 0 0 478 160 24 0    32.00 32.00 34.00 0 49 5 0 6.31
  Jesuïtes El Clot-Escola del Clot "A" 12 10 0 2 468 361 22 0    34.00 32.00 34.00 7 36 8 0 6.60
  Vedruna Immaculada - 2 de Maig (AE L'Eixample) "A" 12 6 0 6 378 311 18 0    30.00 30.00 26.00 0 44 9 1 5.61
  Col·legi Maristes Sants-Les Corts 12 5 0 7 394 381 17 0    32.00 34.00 34.00 3 44 1 0 6.91
  Col·legi Sagrado Corazón (Corazonistas) "B" 11 5 0 6 294 367 16 0    32.00 30.00 28.00 4 37 13 0 5.68
  Escola Diputació - TEAM "A" 11 3 0 8 273 396 14 0    34.00 30.00 32.00 3 43 7 1 6.06
  Escola Ntra Sra de Lurdes "B" 12 0 0 12 215 524 12 0    36.00 32.00 36.00 4 44 6 0 6.61

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA



MIXTE - BÀSQUET PREBENJAMI MIXT GRUP 04 2ª FASE     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  Club Bushido Closa "A" 13 12 0 1 523 274 25 0    38.00 38.00 36.00 6 44 4 0 6.77
  Escola Ferran Sunyer (AE L'Eixample) "A" 12 10 0 2 501 264 22 0    30.00 36.00 34.00 2 46 9 0 6.03
  Escola Lavínia "A" 13 9 0 4 472 410 22 0    42.00 40.00 42.00 6 50 1 0 7.12
  Escola Pia Sant Antoni "A" 11 6 0 5 455 360 17 0    36.00 36.00 32.00 6 40 5 0 6.71
  Escola Joan Miró (AE L'Eixample) "A" 12 5 0 7 316 318 17 0    38.00 38.00 38.00 6 45 6 0 6.75
  CEVOS (AMPA Col·legi Sant Gabriel Ripollet) "A" 12 3 0 9 320 434 15 0    24.00 26.00 24.00 0 37 5 0 5.95
  Associació Esportiva Arrels Congrés "A" 12 2 0 10 290 509 14 0    24.00 24.00 24.00 0 36 6 0 5.71
  AE Les Corts-UBAE "A" 11 0 0 11 81 389 11 0    22.00 22.00 22.00 3 27 6 0 6.13
BASQUET PREBENJAMI MIXT 2ª FASE
Vàlida per fases finals i cloenda
  PJ PG PE PP GF GC PT SAN                                                                      
Escola Ferran Sunyer (AE L'Eix 10 10 0 0 455 187 20 0                              
Escola Lavínia "A" 11 8 0 3 423 336 19 0                              
Escola Joan Miró (AE L'Eixamp 11 5 0 6 285 272 16 0                              
Escola Pia Sant Antoni "A" 9 6 0 3 377 277 15 0                              
CEVOS (AMPA Col·legi Sant Gab 10 3 0 7 286 357 13 0                              
Associació Esportiva Arrels C 10 2 0 8 261 410 12 0                              
AE Les Corts-UBAE "A" 9 0 0 9 74 322 9 0                              

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA



MIXTE - BÀSQUET PREBENJAMI MIXT GRUP 05 2ª FASE     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  Club Bàsquet Sta Rosa de Lima-Horta "B" 14 13 0 1 534 309 27 0    44.00 40.00 42.00 8 47 5 0 7.02
  Col·legi Sagrat Cor Diputació "A" 14 12 0 2 481 253 26 0    30.00 28.00 32.00 2 41 11 0 5.62
  Escola Provençals (FPC CET 10) "A" 14 11 0 3 416 267 25 0    32.00 26.00 30.00 0 44 10 0 5.65
  CEM (La Salle Premià) "A" 12 6 0 6 383 375 18 0    30.00 28.00 26.00 0 43 13 1 4.94
  CE Salesians Bosco Rocafort "A" 13 4 0 9 471 456 17 0    38.00 38.00 36.00 2 52 6 0 6.25
  Escola Betania-Patmos Fundació "A" 12 3 0 9 313 462 15 0    34.00 32.00 36.00 4 43 4 0 6.65
  Col·legi Immaculada Concepció "A" 12 2 0 10 278 466 14 0    34.00 34.00 32.00 0 50 7 0 5.98
  Escola Voramar Fundació Privada "A" 13 1 0 12 176 464 14 0    24.00 24.00 26.00 1 35 6 0 5.96
BASQUET PREBENJAMI MIXT 2ª FASE
Vàlida per fases finals i cloenda
  PJ PG PE PP GF GC PT SAN                                                                      
Col·legi Sagrat Cor Diputaci 10 9 0 1 351 149 19 0                              
Escola Provençals (FPC CET 10 10 9 0 1 304 154 19 0                              
CE Salesians Bosco Rocafort "A 9 4 0 5 346 302 13 0                              
Escola Betania-Patmos Fundaci 8 3 0 5 207 267 11 0                              
Col·legi Immaculada Concepci 9 2 0 7 210 341 11 0                              
Escola Voramar Fundació Priva 10 1 0 9 159 364 11 0                              

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA



MIXTE - BÀSQUET PREBENJAMI MIXT GRUP 06 2ª FASE     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  EB Vallcarca Nord (FBC) "A" 12 11 0 1 508 302 23 0    26.00 30.00 28.00 3 36 3 0 6.80
  Escola Auró (AE L'Eixample) "A" 11 7 0 4 377 328 18 0    14.00 16.00 16.00 0 23 10 0 4.72
  Escola La Mar Bella AMPA "A" 11 6 0 5 462 379 17 0    8.00 10.00 10.00 0 14 4 0 5.42
  CB Alisos "A" Porxos 11 6 0 5 314 307 17 0    22.00 18.00 20.00 1 28 4 0 6.36
  Club bàsquet turó de la Peira - Fedac Amilcar 9 5 0 4 339 266 14 0    18.00 18.00 18.00 0 27 3 0 5.95
  Jesuïtes Gràcia - Col·legi Kostka "B" 10 1 0 9 187 420 11 0    18.00 18.00 18.00 0 27 6 0 5.40
  Lycée Français de Gavà ( Bon Soleil) "A" 8 0 0 8 124 309 8 0    20.00 20.00 20.00 0 30 3 0 6.05

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA



MIXTE - BÀSQUET PREBENJAMI MIXT GRUP 07 2ª FASE     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  EB Acàcies (FBC) "A" 13 12 0 1 520 201 25 0    42.00 44.00 42.00 10 44 3 0 7.41
  Jesuïtes Casp "A" 13 12 0 1 496 243 25 0    26.00 26.00 26.00 3 33 0 0 7.33
  Esportiu Maristes Sant Joan "A" 12 7 0 5 422 363 19 0    22.00 22.00 20.00 0 32 1 0 6.69
  Escola Sadako "A" 12 5 0 7 390 361 17 0    26.00 26.00 26.00 3 33 0 0 7.16
  DSB Colegio Aleman de Barcelona "A" 12 5 0 7 357 405 17 0    32.00 32.00 32.00 0 48 3 0 6.16
  AMPA Escola Taber (AE Can Caralleu) "A" 13 3 0 10 205 482 16 0    40.00 44.00 42.00 13 37 1 0 8.13
  Col·legi Sagrat Cor Esclaves "A" 12 0 0 12 79 407 12 0    24.00 24.00 24.00 4 28 1 0 7.36
  Escola Thau "A" 7 3 0 4 246 253 10 0    14.00 14.00 14.00 0 21 0 0 6.94

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA



MIXTE - BÀSQUET PREBENJAMI MIXT GRUP 08 2ª FASE     
Classificació PJ PG PE PP GF GC PT SAN       
  APA Col·legi Pare Manyanet "A" 12 8 0 4 488 349 20 0    22.00 24.00 24.00 2 31 3 0 6.62
  Bàsquet CAT "A" 12 8 0 4 431 305 20 0    24.00 24.00 24.00 3 30 0 0 7.12
  AMPA Escola Pere Vila "E" 11 8 0 3 349 240 19 0    30.00 26.00 30.00 0 43 5 0 5.82
  Escola Ntra Sra de Lurdes "A" 11 6 0 5 434 378 17 0    30.00 28.00 30.00 1 42 5 0 6.28
  AFA La Llacuna del Poblenou "A" 12 5 0 7 301 299 17 0    22.00 22.00 22.00 2 29 2 0 6.75
  Escola Pompeu Fabra (Ceissa) "A" 10 3 0 7 174 370 13 0    20.00 18.00 16.00 1 25 10 0 5.10
  Lycée Français de Gavà ( Bon Soleil) "B" 10 1 0 9 151 387 11 0    20.00 24.00 20.00 7 19 0 1 7.91
BASQUET PREBENJAMI MIXT 2ª FASE
Vàlida per fases finals i cloenda
  PJ PG PE PP GF GC PT SAN                                                                      
Bàsquet CAT "A" 8 6 0 2 309 220 14 0                              
APA Col·legi Pare Manyanet "A 8 5 0 3 349 250 13 0                              
AFA La Llacuna del Poblenou "A 8 4 0 4 208 209 12 0                              
Escola Ntra Sra de Lurdes "A" 7 4 0 3 278 264 11 0                              
Lycée Français de Gavà ( Bo 7 0 0 7 99 300 7 0                              

   : P. ESPORTISTES | : P. TECNICS | : P. PUBLIC | : P. VERDS | : P. BLAUS | : P. GROCS | : P. VERMELLS | : TOTAL PARTICIPACIÓ | : MITJANA